fotografia

Opinie Klientów

 • Basiu kochana chcę powiedzieć DZIĘKUJĘ. Tak najprościej, bo trudno mi ująć słowami, co czułam i czuje patrząc na zdjęcia zrobione przez Ciebie. Te kilka chwil z Tobą, te zdjęcia... to czarowne chwile. Sprawiłaś, że znów poczułam się jak dziecko - szczęśliwa, radosna... Jesteś niesamowitą, pełną energii osoba. Ciebie się nie da nie lubić, tak jak i Twoich zdjęć. Dziękuję!

  Grażyna
 • Ja po prostu nie mogę wyjść z podziwu nad tymi zdjęciami i Twoim talentem! Potrafisz w niesamowity sposób uchwycić chwile. Bardzo Ci dziekuję za Twoją pracę, będziemy mieli piękną pamiątkę na całe życie :)

  Ula i Jarek
 • Czasami pragnę powiedzieć mężowi coś więcej niż samo 'kocham'. Bo kocham niewiele dziś znaczy. Kocha się misia, lody owocowe, buty wymarzone, samochód można kochać... Słowo to powinno być magiczne i niejako 'zarezerwowane'... Tymczasem mocno już nadużyte, straciło swój sens, mistycyzm. I okazuje się że żadnymi słowami nie potrafię opisać moich uczuć, wyrazić tej miłości . Więc jeśli kiedyś zapyta: jak mnie kochasz, wyjmę jedno z Twoich zdjęć. One najdokładniej oddają co czuję. Droga Basiu. Masz talent by uwieczniać chwile. Masz Dar by malować emocje które są tak trudne do uchwycenia, tak ulotne. Czuję,że uwieczniłaś niuanse naszych relacji, uczuć, rodzinną atmosferę. Jakbyś patrzyła moimi oczami i czuła moim sercem. Jeszcze raz dziękuję ze byłaś z nami w ten uroczysty dzień.

  Karolina
 • Wiesz Basieńko, że jestem Twoją dłużniczką?? Zdjęcia są...zaczarowane, mają klimat i to coś, co od razu zobaczyłam na Twojej stronie- czyli naturalność, której można się dopatrzeć w oczach modelek- to Ty ją z nich wydobywasz!Bawiłam się niesamowicie, zdjęcia są niesamowte i Ty też jesteś niesamowita! Jestem bogatsza o kolejne niezapomniane wspomnienia i pakiet cudownych fotografii. Pracowało nam się tak świetnie, że nie wyobrażam sobie, żebyśmy na tym poprzestały!

  Nela
 • Basiu, bardzo dziękuję za wspaniałą zabawę... sesja z Tobą była cudowną przygodą i niezapomnianym przeżyciem. Nie wyobrażam sobie, że ktoś inny mógłby robić mi zdjęcia. Napewno będzie to pamiątka na całe życie. A co do zdjęć - są dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam - a nawet lepsze :) Jesteś wróżką, której magiczną różdżką jest obiektyw, za pomocą którego zmienia świat... Patrząc na zdjęcia, czuję się piękna... Dziękuję.

  Ola
 • Póki co nie udało nam sie zorganizowac mojej wymarzonej sesji, ale wiem jedno - chcę być tak sfotografowana. Kibicuję Twoim poczynaniom fotograficznym od chwili, w której się dowiedziałam, że masz również taki talent... Zdjęcia są piękne, zaglądam na foto blog i puchnę z dumy, że mogłam Cię poznać, zaglądam i... chcę mieć takie zdjęcia!!! Jesteś niesamowita, wiesz...?

  Basia
 • Basiu Kochana! Zdjęcia Magdy są cudowne!!! Widzę moje dziecko "na nowo"! W jednej chwili szczęśliwa i zrozpaczona- na ustach usmiech, a w oczach łzy... Dzieci są nieprzewidywalne. Umęczyłyłaś się z Małą , ale jestem szczęśliwa, że efekt jest tak fantastyczny! Bardzo Ci dziękuję, że okazałaś Magdzie tyle cierpliwości i ciepła. Do nastepnej sesji wytłumaczę jej , że słodki usmiech jest ważniejszy od ciasteczek :-) Ale jak na początkującą modelkę poradziła sobie doskonale. To kiedy mozemy wpaść znowu..?

  Izabela
 • Dziękujemy za niesamowitą sesję narzeczeńską! To był genialny pomysł z tymi balonami ;) Były trochę niesforne w trakcie zdjęć, ale efekt końcowy oszałamiający! Idealnie ujęłaś to, co najważniejsze - szczęście, że mamy właśnie siebie :)
  W święta podarowaliśmy albumy ze zdjęciami rodzicom (jednym i drugim) i byli wprost zauroczeni! Stwierdzili, że prawie każde powinno stać w ramce na biurku Piotrka w pracy ;) Teraz nie wyobrażamy sobie, że sesję ślubną mógłby nam robić ktoś inny... Już nie możemy się doczekać ;)
  Buziaki!!!

  Iza i Piotrek
 • Właśnie obejrzałam fotki z naszej ostatniej sesji. Dziękuję! Nigdy jeszcze babskie plotkowanie nie wydało tak pięknego owocu :) Za jedno tylko należą Ci się baty - w Twoim obiektywie wyglądam tak bosko, że od czasu kiedy się z nim zapoznałam znielubiłam wszystkie lustra! Całuję i nie mogę się doczekać następnej sesji, zimą, albo w buduarze, albo gdziekolwiek, gdzie będziesz Ty i Twój aparat :)

  Dobrusia
 • Droga Basiu,
  Sesja zdjęciowa u Ciebie to jak film Hitchcocka, zaczyna się od trzęsienia ziemi czyli świetnej zabawy podczas sesji, a potem napięcie tylko dalej rośnie, zwłaszcza podziwiając efekty Twojej pracy. Moje dzieciaki nigdy nie dają się fotografować lub w najlepszym razie robią sztuczne miny. Twoje zdjęcia są jednocześnie cudownie naturalne, jak i artystyczne, wydobywają szczegół, piękno i atmosferę. Moje dziewczynki w Twoim wydaniu? To księżniczki z bajki i małe gapcie jednocześnie i to właśnie jest w nich piękne!

  Pozdrawiam, J.